Video
Szukaj
Ostatnie komentarze
Najnowsze wpisy
Rozwój motoryzacji
    Czy dwadzieścia lat temu, gdyby ktoś Państwa zapytał o słowo SMS wiedzielibyśmy, co to takiego? Raczej nie albo dalej słuchalibyśmy nagrań muzycznych na kasetach w przenośnych odtwarzaczach walkman zamiast popularnych MP3? Technika dwudziestego pierwszego wieku w ciągu ostatnich trzydziestu lat bardzo wpłynęła na nasz komfort życia i nadal wpływa, rozwijają się korporacje komputerowe, farmakologiczne, nawet artykuły gospodarstw domowego czy RTV wiele się zmieniły w ciągu tych kilkunastu lat, podobnie jest z motoryzacją jeszcze za czasów Gierka na polskich drogach widziało się samochody takie jak Fiat 126 p, czy popularną królową ulic Syrenkę, ale z biegiem czasu te właśnie piękne na tamte lata samochody zostały dosłownie zepchnięte z dróg i ustąpiły miejsce nowoczesnym technologiom motoryzacyjnym takim jak BMW, Mercedes czy Lexus. Każdy z nas chciałby poruszać się po autostradach jak najlepszym i przede wszystkim bezpiecznym samochodem, który nie tylko nam, ale i naszym najbliższym zapewni poczucie bezpieczeństwa i komfortu a przy okazji szybkiego przemieszczenia się do miejsca docelowego, dlatego większość społeczeństwa skłania się do zaciągnięcia w banku oferty znanej jako kredyt samochodowy by poprawić komfort życia i cieszyć się udogodnieniami współczesnego świata oraz wspominając minione lata, kiedy na drogach poruszaliśmy się samochodami z duszą i klasą ówczesnych lat.
    Generalnie należy przyznać że samochody rozwijają się wraz z nami. Razem z nami rosną, razem z nami ciągle są ulepszane i dostosowywane do naszych wymagań i marzeń. Generalnie nie jest to łatwe ani przyjemne, jeździć samochodem jaki nam nie pasuje, lub w jakim nie czujemy się komfortowo. Niestety ze względu na ceny samochodów wyższej półki większość osób może sobie jedynie pomarzyć o zakupie BMW czy Mercedesa. Dlatego też auta z tego segmentu nadal są marzeniem bardzo wielu ludzi. Dzięki dostępności kredytów jednak coraz więcej osób może sobie pozwolić na zakup takiego cuda na czterech kołach, czego sobie i Wam życzę.

Sztuczna inteligencja w samochodach

image Czy sztuczna inteligencja we współczesnych samochodach jest czymś, co może się przyjąć? Różnie oceniane są takie rozwiązania- wielu kierujących z niechęcią się odnosi do rozwiązań, które ograniczałyby ich autonomię w trakcie powadzenia pojazdów. Ludzie twierdzą, że są w stanie najlepiej zapanować nad pojazdem i że nie potrzebują żadnej pomocy. Prawda jednak może być o wiele bardzo zaskakująca. Czasami naprawdę warto skorzystać z pomocy inteligentnych systemów, które są w stanie podnieść poziom naszego bezpieczeństwa oraz zagwarantować nam znacznie wyższy komfort jazdy. Dodatkowo warto się zainteresować tymi technologiami z punktu widzenia poruszania się z dużą prędkością- stają się one nieocenione w analizie poruszających się wokół nas pojazdów oraz zachowań innych kierujących, na które możemy zareagować ze znacznym opóźnieniem. Atutem nowoczesnych technologii jest to, iż w pewnym momencie samochody przyjmą całkowicie kierowanie samochodem, na przykład na autostradzie. Pozwoli się to zrelaksować w samochodzie i podróżować sobie spokojnie.

Comments are closed.