Video
Szukaj
Ostatnie komentarze
Najnowsze wpisy
Rozwój motoryzacji
    Czy dwadzieścia lat temu, gdyby ktoś Państwa zapytał o słowo SMS wiedzielibyśmy, co to takiego? Raczej nie albo dalej słuchalibyśmy nagrań muzycznych na kasetach w przenośnych odtwarzaczach walkman zamiast popularnych MP3? Technika dwudziestego pierwszego wieku w ciągu ostatnich trzydziestu lat bardzo wpłynęła na nasz komfort życia i nadal wpływa, rozwijają się korporacje komputerowe, farmakologiczne, nawet artykuły gospodarstw domowego czy RTV wiele się zmieniły w ciągu tych kilkunastu lat, podobnie jest z motoryzacją jeszcze za czasów Gierka na polskich drogach widziało się samochody takie jak Fiat 126 p, czy popularną królową ulic Syrenkę, ale z biegiem czasu te właśnie piękne na tamte lata samochody zostały dosłownie zepchnięte z dróg i ustąpiły miejsce nowoczesnym technologiom motoryzacyjnym takim jak BMW, Mercedes czy Lexus. Każdy z nas chciałby poruszać się po autostradach jak najlepszym i przede wszystkim bezpiecznym samochodem, który nie tylko nam, ale i naszym najbliższym zapewni poczucie bezpieczeństwa i komfortu a przy okazji szybkiego przemieszczenia się do miejsca docelowego, dlatego większość społeczeństwa skłania się do zaciągnięcia w banku oferty znanej jako kredyt samochodowy by poprawić komfort życia i cieszyć się udogodnieniami współczesnego świata oraz wspominając minione lata, kiedy na drogach poruszaliśmy się samochodami z duszą i klasą ówczesnych lat.
    Generalnie należy przyznać że samochody rozwijają się wraz z nami. Razem z nami rosną, razem z nami ciągle są ulepszane i dostosowywane do naszych wymagań i marzeń. Generalnie nie jest to łatwe ani przyjemne, jeździć samochodem jaki nam nie pasuje, lub w jakim nie czujemy się komfortowo. Niestety ze względu na ceny samochodów wyższej półki większość osób może sobie jedynie pomarzyć o zakupie BMW czy Mercedesa. Dlatego też auta z tego segmentu nadal są marzeniem bardzo wielu ludzi. Dzięki dostępności kredytów jednak coraz więcej osób może sobie pozwolić na zakup takiego cuda na czterech kołach, czego sobie i Wam życzę.

Samochód marki Smart

image Smart czyli Micro Compact Car Swatch Mercedes art to samochód produkowany przez firmę Smart GmbH. Pomysł na samochód tego typu powstał przez szwajcarskiego przedsiębiorcę Nicolasa Hayeka. Był on również producentem zegarków oraz założycielem firmy Swatch. Samochody typu smart charakteryzują się przede wszystkim swymi małymi gabarytami. W Polsce osoby nie posiadające prawa jazdy mogą poruszać się tego typu samochodami. Samochody te są idealne jeśli chodzi o krótsze trasy. Doskonale sprawdzą się jako transport do pracy czy szkoły. Jednak nie są pojemne, a także gwarantują przewóz tylko jednej osoby jako pasażera, oraz kierowcy. Samochody w typie smart są coraz popularniejsze w naszym kraju, coraz częściej bowiem zauważyć możemy je na naszych ulicach. Są również idealne dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nauką jazdy. Samochody o niskiej pojemności silnika, czyli samochody smart również są środkiem transportu dla osób powyżej szesnastego roku życia, bowiem osoby te mają już pozwolenie na poruszanie się tego typu transportem.

Comments are closed.