Video
Szukaj
Ostatnie komentarze
Najnowsze wpisy
Rozwój motoryzacji
    Czy dwadzieścia lat temu, gdyby ktoś Państwa zapytał o słowo SMS wiedzielibyśmy, co to takiego? Raczej nie albo dalej słuchalibyśmy nagrań muzycznych na kasetach w przenośnych odtwarzaczach walkman zamiast popularnych MP3? Technika dwudziestego pierwszego wieku w ciągu ostatnich trzydziestu lat bardzo wpłynęła na nasz komfort życia i nadal wpływa, rozwijają się korporacje komputerowe, farmakologiczne, nawet artykuły gospodarstw domowego czy RTV wiele się zmieniły w ciągu tych kilkunastu lat, podobnie jest z motoryzacją jeszcze za czasów Gierka na polskich drogach widziało się samochody takie jak Fiat 126 p, czy popularną królową ulic Syrenkę, ale z biegiem czasu te właśnie piękne na tamte lata samochody zostały dosłownie zepchnięte z dróg i ustąpiły miejsce nowoczesnym technologiom motoryzacyjnym takim jak BMW, Mercedes czy Lexus. Każdy z nas chciałby poruszać się po autostradach jak najlepszym i przede wszystkim bezpiecznym samochodem, który nie tylko nam, ale i naszym najbliższym zapewni poczucie bezpieczeństwa i komfortu a przy okazji szybkiego przemieszczenia się do miejsca docelowego, dlatego większość społeczeństwa skłania się do zaciągnięcia w banku oferty znanej jako kredyt samochodowy by poprawić komfort życia i cieszyć się udogodnieniami współczesnego świata oraz wspominając minione lata, kiedy na drogach poruszaliśmy się samochodami z duszą i klasą ówczesnych lat.
    Generalnie należy przyznać że samochody rozwijają się wraz z nami. Razem z nami rosną, razem z nami ciągle są ulepszane i dostosowywane do naszych wymagań i marzeń. Generalnie nie jest to łatwe ani przyjemne, jeździć samochodem jaki nam nie pasuje, lub w jakim nie czujemy się komfortowo. Niestety ze względu na ceny samochodów wyższej półki większość osób może sobie jedynie pomarzyć o zakupie BMW czy Mercedesa. Dlatego też auta z tego segmentu nadal są marzeniem bardzo wielu ludzi. Dzięki dostępności kredytów jednak coraz więcej osób może sobie pozwolić na zakup takiego cuda na czterech kołach, czego sobie i Wam życzę.

Hyundai i40.

Hyundai dla swoich fanów, których przybywa z każdym kolejnym miesiącem przygotował specjalną propozycje z segmentu Sedan. Mowa tutaj o modelu i40, który dostępny jest już w sprzedaży na terenie naszego kraju. Stylizacja modelu jest utrzymana raczej w klasyce. Widać wiele podobieństw na przykład do Elantry, która jest raczej samochodem kompaktowym. Mimo wszystko koreański Sedan jest dłuższy o ponad dwadzieścia centymetrów więc nie trzeba obawiać się niekomfortowych warunków jazdy. Miejsca jest sporo zarówno z przodu jaki z tyłu. Ważną informacją, którą warto wiedzieć jest to, że w porównany do konkurentów i40 posiada dłuższe drzwi. Na pewno samochód ten jest warty polecenia osobom, które nie lubią zbyt wiele płacić za paliwo.

Osiem i pół litra na sto kilometrów to wynik, który może być przyjęty jako przyzwoity. Wadą, która może przeszkadzać w czasie jazdy jest wtrysk benzyny, który jest raczej hałaśliwy. W okresie zimowym auto może także zużywać zbyt wiele paliwa i w czasie przyśpieszenia może dojść do szarpnięć, które nie są przyjemnym odczuciem. Koreańskie samochody już dawno nie walczą na rynkach europejskich jedynie za pomocą niskich cen. Standard wnętrza również bardzo szybko się poprawia. Oznacza to, że nie trzeba praktycznie dokupować żadnych dodatkowych akcesoriów, które są już zamontowane przy zakupie. Problemem może być jedynie zakupienie nawigacji. Może ona kosztować nawet sześć i pół tysiąca złotych. Mowa oczywiście o nawigacji wbudowanej na stałe. Lepszym rozwiązaniem jest ta przenośna, która jest kilkanaście razy tańsza. Mimo tego, że w środku nie brakuje elektroniki jej obsługa nie powinna sprawować większych trudności. Wystarczy kilka godzin jazdy by i40 nie był nas w stanie zaskoczyć niczym negatywnym. Model ten niestety nie należy do najtańszych propozycji z Korei Południowej. By kupić samochodów prosto z salonu trzeba na to przeznaczyć około stu tysięcy złotych. Nie każdy kierowca w obecnych czasach jest w stanie wyłożyć takie pieniądze nawet za samochód dobrej klasy do której I40 można spokojnie zaliczyć.

3 komentarze do “Hyundai i40.”

Napisz komentarz

Musisz się zalogować żeby móc komentować.